Vitasip

Vitasip ® ile Vitamini Hüüüplet!

Vitasip ®   Vitamin ve mineral içeren pipet; patentli teknoloji ile Macaristan’da üretilen ve Dünyanın birçok ülkesinde satışta olan, özellikle çocuklar için vitamin ve mineral içmeyi sevdikleri ve eğlenceli bir hale getiren inovatif bir üründür.

Vitasip ®   14 farklı vitamin ve mineral içeren portakal tadında bir multivitamindir. Şeker, laktoz, glüten içermediği için hem sağlıklı hem de güvenli bir seçenektir.

Vitasip ®   içerisinde A, C, D, E, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Folik Asit, Kalsiyum, İyot ve Çinko bulunmaktadır.

Vitasip ®  içerdiği vitaminler ve mineraller ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur, vücudun enerji metabolizmasını destekleyerek gün boyu gereken enerjiyi sağlar, dişlerin ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunur, aynı zamanda da vücudun ihtiyacı olan günlük su alımını destekler.

Okul döneminde çocuklarda enerji metabolizmasını destekler, dikkat ve konsantrasyonu artırarak uzun süre dersi dinlemelerine ve akademik başarılarına katkı sağlar.

4 yaş üstü çocuklar dahil, halsizlik, bitkinlik durumlarında, enerji gereksiniminde, enfeksiyon riski olan kapalı ortamlarda sık kalındığında, okul sınav dönemi gibi yoğun konsantrasyon ve dikkat gereksinimi olduğunda, bağışıklık sistemini ve genel sağlığı desteklemek için herkes Vitasip ®   kullanabilir.